Kontakt Tajima Trading ApS

TAJIMA TRADING ApS

Aalborgvej 62A
9560 Hadsund


Tlf.: 96520860
Fax: 96520861
E-mail: info@tajima.dk

Tajima Trading ApS
Ålborgvej 62A
9560 Hadsund

formular-hvid

Send os en besked​

Har du spørgsmål til vores produkter eller gerne vil bestille kan varer kan du bruge formularen:

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Medarbejder​

Jens Baumann

Adm. Direktør
Mobil: +4551297840

jens@tajima.dk

René Elgaard Larsen

Key Account Manager
Mobil: +4540787830

rene@tajima.dk​​​

Bent Rasmussen

Key Account Manager

Mobil: ​+4540357830

bent@tajima.dk

Lenni Lind Andersen

Key Account Manager

Mobil: +4525737830

lenni@tajima.dk​

​Anne Hornbek

Indkøb og Intern salg

anne@tajima.dk

​Heidi Blaabjerg Feder

Intern salg

heidi@tajima.dk

Susanne Nyborg Astono

Intern Salg

susanne@tajima.dk

Anne Thygesen

Bogholder​

bogholderi@tajima.dk

Hans Henrik Johansen

Lagerchef

lager@tajima.dk

Ane Mette Bølling Hansen
Lager / kontor medhjælper

mette@tajima.dk

Poul Ravn​​

Lager

lager@tajima.dk

Firmaoplysninger

Tajima Trading ApS

​​CVR: 25974263

Kontakt os ​

Tlf.: 96 52 08 60

​Fax: 96 52 0​8 61

​E-mail: info@tajima.dk