​Kontakt Tajima Trading ApS

Aalborgvej 62A
9560 Hadsund

Tlf: 96520860
Fax: 96520861
E-mail: info@tajima.dk

Jens Baumann

Adm. Direktør
mobil: +4551297840

jens@tajima.dk

René Elgaard Larsen

Key Account Manager
mobil: +4540787830

rene@tajima.dk​​​

Bent Rasmussen

Key Account Manager

mobil: ​+4540357830

bent@tajima.dk

Lenni Lind Andersen

Key Account Manager

Mobil: +4525737830

lenni@tajima.dk​

​Anne Hornbek

Indkøb og Intern salg

anne@tajima.dk

Hanne Weller Risager​

Indkøb og Intern salg

hanne@tajima.dk

Heidi Blaabjerg Feder​

Intern salg

heidi@tajima.dk

Anne Thygesen

Bogholder​

bogholderi@tajima.dk

Hans Henrik Johansen

Lagerchef

Ane Mette Bølling Hansen
Lager / kontor medhjælper

lager@tajima.dk

Poul Ravn​​

Lager

Tajima Trading ApS
Kærvangen 7 B
9560 Hadsund
Tlf.: 96 52 08 60
CVR: 25974263

info@tajima.dk

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Firmaoplysninger

Tajima Trading ApS

​​CVR: 25974263

Find vej til Tajima Trading

Aalborgvej 62A, 9560 Hadsund​

DENMARK

Kontakt os ​

Tlf: 96 52 08 60

​Fax: 96 52 08 61

​Mail: info@tajima.dk